Odwiedziło nas: 4397654 osób
Online: 9 osób
 
 
 
 
 

Aktualności i wydarzenia sportowe - Piłka nożna

RSS

Info prezesa Grenia o piłkarskiej Gali NIKE

Kazimierz Greń, członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, Prezes Podkarpackiego ZPN:

8 lutego 2013 roku odbędzie się, XI Gala Piłkarskie Nike podsumowująca piłkarski rok 2012. Olbrzymie zainteresowanie powoduje, że mam duży  problem, gdyż jest już 300 osób chętnych na tę uroczystą ceremonię.

Będzie to gala na 220 osób. Przyjadą ludzie, którzy kochali i kochają sport. Mam nadzieję, że będzie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, będą viceprezesi: Roman Kosecki i Marek Koźmiński, Michał Listkiewicz, także trener Waldemar Fornalik, Dariusz Michalczewski Radosław Majdan, Piotr Świerczewski. Śpiewał będzie m.in.: Wojciech Gąsowski i Marek Torzewski. Udział weźmie wiele innych osób ze świata polityki, sportu, także regionalnego. Będzie pani wicemarszałek województwa i pan prezydent Rzeszowa. Jest to święto piłkarstwa, coroczne podsumowanie dla tych, którzy ciężko pracują dla tej dziedziny życia. Całość uświetnią występy i pokazy młodych artystów. Jakich? Niech pozostanie ten fakt, niespodzianką.Piłkarska NIKE przyznawana będzie, jak co roku, w 6 kategoriach: najlepszy zawodnik, drużyna roku, trener roku, odkrycie roku, młodzieżowiec roku oraz trener- wychowawca młodzieży. Cieszę się, że ta gala jest w tym samym, gościnnym hotelu, co w ubiegłym roku. Mam nadzieję na znakomitą frekwencję i obsługę, jak zawsze, na wysokim poziomie.

Czekamy jeszcze na pozostałe potwierdzenia od zaproszonych gości. Będziemy na pewno bawić się wspaniale jak w roku 2012. Ostatni goście wyszli o 6 rano, to znaczy że gala jest na wysokim poziomie. Plebiscyt „Piłkarska Nike” trzeba traktować w formie zabawy. Ktoś powie, dlaczego wygrał ten a nie inny? Niestety, ktoś musiał wygrać, ktoś musiał przegrać. W każdej kategorii jest po 5 nominacji, wygrywa tylko jedna osoba lub drużyna. Kto zdobędzie te prestiżowe statuetki- dowiemy się już niedługo na XI Gali Podkarpackiej Nike, 8 lutego 2013 roku, o godzinie 19.00, w Hotelu NOWY DWÓR w Świlczy.

 


Foto: Bogusław Szczurek     Autor: Marcin Józefowicz    
 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz
 
                                Strony www sklepy            
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl